Ви тут:
Анонс Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

“Найкращий читач Полтавщини-2021”: у Полтаві стартував конкурс серед школярів

У Полтаві проводять конкурс серед учнів “”Найкращий читач Полтавщини-2021”. Для участі в ньому потрібно поділитись враженнями від прочитаної книги: записати відео в форматі mp4 та надіслати його.

Мета конкурсу – популяризація читання серед дітей, формування здатності засвоювати інформацію, розвивати уяву, кругозір, розуміти себе і навколишній світ, йдеться на сайті Управління культури Полтавської міськради.

Конкурс проводиться серед дітей віком 12-13 років (учні 6,7 класів) бібліотек закладів загальної середньої освіти, бібліотек Полтавської міської територіальної громади (далі – Учасники).

Конкурс проводиться у форматі онлайн. Анкета учасника заповнюється за посиланням.

Відео з розповіддю про прочитану (улюблену) книгу тривалістю до 5 хв. з позначкою в темі «Конкурс «Найкращий читач Полтавської міської громади-2021», клас, прізвище» надсилається на адресу сектору соціокультурної діяльності Центральної бібліотеки Полтавської міської ЦБС sociokultcbs@gmail.com

Кінцевий термін подачі анкети та відео – 10.06.2021р.

Всі учасники конкурсу будуть відзначені дипломами учасника, надісланими на e-mail. Переможці – один «Найкращий читач Полтавської міської громади-2021» від учнів 6 кл. та один «Найкращий читач Полтавської міської громади-2021» від учнів 7 кл., обрані за результатами голосування на фейсбук-сторінці «Полтавська міська централізована бібліотечна система» нагороджуються дипломами та подарунками від Полтавської міської централізованої бібліотечної системи.

фото ілюстративне

Система Orphus