Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Навіщо Instagram та Facebook просять дозволити збір особистих даних користувачів

Соціальні мережі Facebook та Instagram надсилають повідомлення користувачам операційної системи iOSз проханням надати доступ для збору особистих даних, щоб персоналізувати рекламу.

Про це пише видання The Verge, інформує Прямий“.

Першим на повідомлення звернув увагу експерт у сфері технологій Ашкан Солтані, про що повідомив 1 травня у своєму Twitter.

“Ця версія iOS вимагає, щоб ми попросили дозвіл на відстеження деяких даних із цих пристроїв, щоб поліпшити вашу рекламу. Дізнайтеся, як ми обмежуємо використання цієї інформації, якщо ви не включаєте цей параметр пристрою”, – ідеться в повідомленні соцмереж.

У повідомленні наголошують, що соцмережі використовують інформацію про дії користувачів, отриману з інших застосунків і вебсайтів, щоб: показувати персоналізованішу рекламу, допомагати підтримувати Facebook безплатно і підтримувати компанії, які покладаються на рекламу для охоплення своїх клієнтів.

Як зазначає видання, такі повідомлення почали приходити всім користувачам пристроїв Apple, які послуговуються оновленими версіями операційної системи iOS 14, зокрема iOS 14.5. Це оновлення передбачає, що кожен застосунок, який захоче отримати доступ до активності користувача в інших застосунках і на інших сайтах, має попросити дозвіл на це.

“Видання підкреслює, що Facebook був затятим критиком оновлень Apple iOS 14, стверджуючи, що зміни конфіденційності можуть завдати шкоди малому бізнесу, який розміщує рекламу у Facebook. Компанія Facebook також заявляла, що Apple заохочує нові бізнес-моделі для застосунків, щоб вони менше покладалися на рекламу і більше на підписки, що потенційно могло б принести Apple прибуток”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Pixabay

Система Orphus