Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Наглядова рада затвердила склад Правління ПРАТ “Полтавський ГЗК”

21 квітня 2021 року чинний склад правління ПРАТ «Полтавський ГЗК» переобрали на наступний термін відповідно до вимог чинного законодавства та статуту акціонерного товариства рішенням єдиного акціонера Полтавського ГЗК – компанії Ferrexpo AG.

Ferrexpo AG надала позитивну оцінку роботі правління за попередні п’ять років, повідомляє пресслужба компанії. Відмічена добра взаємодія Ferrexpo AG з Правлінням та всіма службами Полтавського ГЗК. В умовах пандемії та складної економічної ситуації в світі, значних змін у гірничо-видобувній галузі, що вимагають оперативного та ефективного реагування, а також в умовах вітчизняного законодавства, яке постійно змінюється, підприємству вдалося конструктивно знаходити правильні оперативні та стратегічні рішення.

Тому компанія Ferrexpo AG висловила пропозицію про продовження строку повноважень всього діючого складу правління та його керівництва на наступний термін, а саме:

Лотоуса Віктора Вікторовича – головою правління

Іванова Володимира Станіславовича – першим заступником голови правління

Кладієва Миколу Анатолійовича – заступником голови правління з фінансових питань

Спатаря Дмитра Миколайовича – заступником голови правління з комерційних питань,

та членами правління:

Горошка Олега Миколайовича;

Кіяшка Миколу Юрійовича;

Адом Ганну Олександрівну.

«Незважаючи на нестабільність цін на залізорудну продукцію протягом останніх п’яти років на світовому ринку та складну політико-економічну ситуацію в країні, пандемію коронавірусу у 2020-2021 роках, що суттєво впливає на світову економіку, у тому числі на гірничо-металургійну галузь, підприємство утримало, а за окремими напрямами навіть перевершило досягнуті в попередні роки виробничі показники. Це стало можливим завдяки значним інвестиціям в розвиток виробничих потужностей, модернізацію процесів та застосування передових технологій, що здійснювались протягом останніх років. Пріоритетними напрямками у поточному 2021 році для нас залишаються програми, направлені на покращення умов праці наших співробітників та підвищення ефективності обладнання та впровадження новітніх технологій з метою підвищення якості продукції та задоволення вимог покупців в рамках «Системи безперервних покращень», – відзначив Голова Правління Лотоус В.В.

Довідка про компанію:

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт високоякісних залізорудних окатків, які використовуються у виробництві сталі. Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатків серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи – Полтавський і Єристівський ГЗК. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 100% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. У 2020 р. Компанія виробила 11,2 мільйона тонн залізорудних окатків. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В’єтнаму, а також США. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO.

фото www.ferrexpo.com

Система Orphus