Ви тут:

На що звернути увагу при виборі дисків у Львові?

Однією з найбільш відповідальних і хвилюючих процедур для львівських водіїв є підбір колісних дисків. Переконатися в цьому можна вбивши в інтернеті пошуковий запит – «диски Львів». Основна складність полягає в тому, щоб зробити правильний вибір з урахуванням всіх технічних параметрів. Адже в іншому випадку, куплений комплект дисків може не підійти і гроші виявляться викинутими даремно. Перш ніж перейти до правил підбору дисків за параметрами, необхідно визначитися з цікавить вас різновидом.

Різновиди колісних дисків у Львові

Представлені на українському ринку диски мають істотні відмінності за вартістю в залежності від виробничої технології і використаної сировини. У продажу можна зустріти такі різновиди дисків:

  • сталеві;
  • литі;
  • ковані.

Сталеві диски є найбільш поширеним рішенням у комерційних перевезеннях. Виробництво сталевих дисків ведеться методом штампування, що забезпечує продукції всі основні характеристики. Такі вироби цінуються за рахунок невисокої ціни, хороших міцних показників і високої придатності до ремонту. Серед недоліків в першу чергу виділяється значна питома вага конструкції, що негативним чином впливає на безпеку ходової, збільшує паливні витрати і зменшує розгінну динаміку. Водії не дуже люблять встановлювати сталеві диски зважаючи на обмежений вибору дизайнерських і колірних рішень. Крім того, сталеві диски найсильніше схильні до процесів корозії.

Литі диски по праву вважаються найбільш популярним варіантом на сьогоднішній день. Особливою поширеністю литі моделі користуються на легкових автомобілях, виконуючи не тільки функціональні, але і естетичні завдання. Литі колеса виготовляються зі сплавів магнію і алюмінію, які забезпечують ряд унікальних характеристик – легка вага, хороший захист від корозії, швидка розгінна динаміка, оперативне гальмування, висока точність. На жаль, є і недоліки. Головним «мінусом» лиття є їх відносна крихкість і складність проведення ремонтних робіт. У зв’язку з цим багато експертів не рекомендують встановлювати такі колеса на авто, які часто змушені пересуватися за межами асфальтового покриття.

Ковані диски – це справжня новинка на українському ринку. В результаті складних технологічних процесів, ковані вироби відрізняються неймовірною міцністю і легкістю. Завдяки цим якостям, ковані колеса регулярно використовуються в комплектації спортивних автомобілів. Єдиним, але досить вагомим недоліком кованих дисків виступає їх висока ціна.

Підбір дисків на авто по параметрам

Визначившись з різновидом колісних дисків, прийшов час розібратися з зазначеними на них параметрами. Для початку необхідно звірити ідентичність посадкового діаметра шини і диска. Після цього перевірте відповідність ширини покришки з шириною обода диска. Потім необхідно звернути увагу на параметр PCD – кількість кріпильних отворів і відстань між ними. Тут неприпустимі ніякі відхилення.

Підбираючи диски по параметру DIA (діаметр центрального отвору), необхідно пам’ятати, що він повинен бути рівний або більше, ніж діаметр автомобільної маточини. У разі покупки неоригінальних коліс можуть знадобитися пластикові адаптери, які допоможуть компенсувати різницю між діаметрами. Вибираючи диски по вильоту (ЕТ), пам’ятайте, що він не повинен відрізнятися більш ніж на 5 мм від заводських значень, адже в іншому випадку, куплені колеса упрутся в арки або супорта.

Система Orphus