Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині вакциновано більше 44 тис людей, область регулярно отримує вакцину від COVID-19, – Олег Синєгубов

Станом на 31 травня на Полтавщині вакциновано 44 тис. 370 людей першою дозою вакцини. Другою дозою вже імунізували 6 тис. 208 людей.

Про перебіг вакцинації у Полтавській області розповів голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов під час апаратної наради.

“Минулого тижня в область ще надійшло майже 15 тис. доз вакцини CoronaVac і 1 тис. 170 доз Pfizer. Цією вакциною ми щеплюємо поліцейських, військовослужбовців, працівників Державної міграційної служби, Прокуратури, санаторно-курортних закладів та паливно-енергетичного комплексу. Також продовжується вакцинація системи соцзахисту, мешканців інтернатів, та тих, хто за ними доглядати”, – розповів Олег Синєгубов.

Найближчим часом, за словами директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктора Лисака, до Полтавської області надійде 20 тис. 360 доз вакцини Sinovac. Ще очікують 18 тис. 720 Pfizer та AstraZeneca – 28 тис. 500.

В цілому, тенденція щодо кількості щеплених від COVID-19 на Полтавщині позитивна.

“Сьогодні ситуація стабілізується. Поступово зменшується кількість виявлених хворих. А кількість одужавших та летальні випадки зменшуються. На це, звичайно, позитивно впливає і кількість щеплень. Але профілактики та вимог “жовтої зони” ми маємо дотримуватися”, – зауважив Віктор Лисак.

Зокрема, він звернув увагу на дотримання встановлених карантинних обмежень саме у Полтаві.

“Профілактична робота, особливо у транспорті та громадських місцях має бути посилена, бо кількість хворих наразі найбільша саме в обласному центрі. Періодичні “підйоми” є і в Кременчуці. Також звертаю увагу на Карлівку, де епізодично з’являються випадки.

 

Система Orphus