Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині розширюють мережу ЦНАПів, які надаватимуть послуги ДРАЦС

Нині на Полтавщині працюють 30 відділів ДРАЦС, які обслуговують усі 60 громад за чітко визначеним територіальним поділом.

14 травня на спільній нараді заступника голови Полтавської ОДА Ігоря Панченка з представниками Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції обговорили питання доступності надання послуг органів державної реєстрації актів цивільного стану в Полтавській області. Про це Ігор Панченко повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

Центри надання адміністративних послуг можуть здійснювати державну реєстрацію народження, смерті та шлюбу. На сьогодні в області 34 ЦНАПи надають послуги ДРАЦС у межах програми «Є-малятко» та підписаних меморандумів про співпрацю із Північно-Східним міжрегіональним управлінням.

“Нам є куди розвиватися, тож із метою розширення мережі ЦНАПів, які надають послуги ДРАЦС, разом із колегами з юстиції запланували провести дистанційні навчання з працівниками ЦНАПів щодо порядку надання послуг, роботи виїзних мобільних консультативних пунктів та юрисдикції відділів. Працюємо на благо жителів Полтавщини. Наша мета – доступні й зручні послуги для всіх громадян”, – зазначив Ігор Панченко.

Фото: фейсбук

Система Orphus