Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині рятувальники посилюють роз’яснювальну роботу, щоб запобігти пожежам у природних екосистемах

З метою запобігання виникнення пожеж у природних екосистемах, співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області посилюють роз’яснювальну роботу з громадянами.

Так, рятувальники Полтавського та Кременчуцького міськрайонного управління спільно з працівниками лісового господарства провели у місцях активного відпочинку громадян профілактичні спілкування щодо дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку біля річок та лісових насаджень.

Про це йдеться на сайті ГУ ДСНС в Полтавській області.

Спілкуючись з людьми, фахівці ДСНС розповідали основні правила пожежної безпеки у екосистемах, наголошували на адміністративній відповідальності за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності чи її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць та газонів у населених пунктах.

Щоб мешканці Полтавщини пам’ятали та дотримувалися елементарних правил безпеки, вогнеборці вручали співрозмовникам листівки з повчальним змістом про недопущення пожеж в екосистемах та дій у разі виявлення загоряння.

Рятувальники закликають громадян бути свідомими щодо збереження «зелених легенів» нашої області.

“Будьте вкрай обережними у спекотну пору року під час відпочинку поблизу лісових масивів. Ні в якому разі не розводьте та не залишайте без нагляду багаття, не забувайте нагадувати своїм дітям, про небезпеку пустощів з вогнем та наслідки від цього. Дотримуйтесь правил безпечної поведінки у екосистемах”, – йдеться у повідомленні.

фото ДСНС

Система Orphus