Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині проти COVID-19 імунізували 228 рятувальників

На кінець квітня 228 співробітників Полтавського гарнізону ДСНС отримали щеплення від коронавірусної хвороби, у травні планується наступний етап вакцинації особового складу.

Про це повідомив у режимі відеоселекторного зв’язку начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, повідомили у Головному управлінні ДСНС у Полтавській області.

Він провів інструктивну нараду щодо організації реагування на надзвичайні ситуації під час святкування Великодніх свят. Під час наради начальник обласної Служби порятунку “101” Володимир Салогуб наголосив особовому складу на дотриманні санітарно-гігієнічних норм і правил спрямованих на запобігання зараженню коронавірусною інфекцією, а також закликав не нехтувати вакцинуванням, адже на сьогодні це єдине, що допоможе спинити поширення пандемії, захистити своє здоров’я та убезпечити оточуючих.

Наостанок засідання були прийняті рішення щодо покращення ефективності виконання рятувальниками завдань за призначенням, оперативному реагуванню на усі надзвичайні події та ситуації в приватному житловому секторі та природних екосистемах.

Фото: ДСНС

Система Orphus