Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині напередодні Покрови проведуть фестиваль короваїв

У селищі Опішня на Полтавщині у 2021 році проведуть коровай-фест “Світи, Боже, з Раю нашому короваю”. Його проведуть 9 жовтня, за кілька днів до свята Покрови Пресвятої Богородиці (14 жовтня).

Дату проведення фестивалю обрали не випадково, бо саме до Покрови, за українськими звичаями, сватаються, випікають короваї. А вже після 14 жовтня гуляють весілля.

Про проведення фестивалю та участі у майстер-класах “Новинам Полтавщини” розповіла етнологиня, засновниця етнопросвітницького осередку “Лялина світлиця” Олена Щербань.

“На території етносадиби розповідатимемо про весь цикл українських, але зараз вже забутих весільних традицій: від обрядів до випікання весільних короваїв. Останніх буде щонайменше вісім. Випікати короваї мають право лише коровайниці — жінки заміжні, хазяйновиті, добропорядні, доброчесні. Разом з цим випікатимемо весільне обрядове печиво: дивні, шишки, медяники, лежні, ліпимо житні куники. Цілий день проводимо майстер-класи у вигляді живого інтерактивного театралізованого дійства”, – розповідає Олена Щербань.

Це буде вже третій фестиваль короваїв Планують проводити його щороку. Цьогоріч 3-4 коровайниці будуть випікати по два короваї.

“Це буде такий конкурс. Короваю несмачного не буває. Випікатимуть короваї автентичні і авторські. Щороку їх кількість збільшуватиметься, бо все більше людей дізнається про наш фестиваль”, – зазначила Олена Щербань.

Поруч з проведенням фестивалю організують Другий Гончарський покровський ярмарок. Опішнянські гончари продаватимуть власні гончарні вироби, які доречні до теми короваїв — макітри, миски, тарелі, форми для короваїв, а також жарівні, пательні, пасківники для пасок, горщики для борщиків тощо.

Фестиваль триватиме з 8:00 до 20:00. Але той, хто захоче взяти участь у майстер-класах і дізнатись про весь цикл весільних обрядів і традиції випікання короваїв, має приїхати завчасно, до 8-ї години ранку. Обов’язкова умова — наявність хустки і фартуху, як для жінок, так і для чоловіків.

“Випікання короваю — довготривалий процес. Тісто вчиняється з самого ранку, воно підходить кілька разів, потрібно піч розтопити. Після приготування всі короваї дегустуємо, розрізаємо, символічно визначаємо переможницю, даруємо нову макітру, щоб їй було наступного року в чому вчиняти тісто”, – розповіла етнологиня.

Місце проведення фестивалю — етнопросвітницький осередок “Лялина світлиця”, Опішня, вул. Партизанська, 19. Для участі у майстер-класах варто попередньо зареєструватись за номером: 066 184 50 61.

 

Фото з архіву Олени Щербань

Система Orphus