Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині додатково офіційно працевлаштували 228 працівників

З початку року на Полтавщині додатково оформили офіційні трудові відносини з 228 працівниками.

Як повідомив в.о. заступника начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Бондаренко, упродовж січня-квітня 2021 року за результатами проведених документальних перевірок порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадян встановлені по 7-ми суб’єктам господарювання.

Додатково донараховано військового збору 321,7 тис. грн, податку на доходи фізичних осіб у сумі 3 млн 738,3 тис. грн, та забезпечення стягнення донарахованих сум єдиного внеску за результатами поточного року в сумі 8,6 тис. грн, податку на доходи фізичних осіб у сумі 630,68 тис. грн, та військового збору – 8,7 тис. грн та за результатами перевірок минулих років з єдиного внеску у сумі 662,4 тис. грн податку на доходи фізичних осіб у сумі 94,4 тис.грн та військового збору у сумі 4,3 тис. гривень.

Крім того в.о. заступника керівника ГУ ДПС в області відзначив, що завдяки вжитим заходам, як то: проведення спільних рейдів у складі робочих груп по легалізації заробітної плати та зайнятості населення, обстеження місць здійснення діяльності суб’єктів господарювання та проведеної індивідуально-роз’яснювальної роботи з платниками податків, додатково оформлено трудові відносини із 228 працівниками, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб в сумі 246,2 тис. грн, єдиного внеску в сумі 301 тис. грн та військового збору – 21,3 тис. гривень.

фото ілюстративне

Система Orphus