Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині блискавка влучила у зрошувальну станцію

Працівники Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області обстежили насосні станції Куйбишівської зрошувальної системи,у які влучила блискавка.

Станції Куйбишівської зрошувальної системи розташовані у Миргородському районі.Обстеживши об’єкт, фахівці встановили, що блискавка влучила у повітряну лінію 35 кВ та у трансформаторну підстанцію НС-2 з напругою 35 кВ.

“Під час обстеження НС-2 Куйбишівської ЗС було виявлено: пошкодження високовольтних запобіжників, механічної частини приводів роз’єднувача, руйнування опорних ізоляторів, обгорання сигнального фарбування струмопроводів, приводів та роз’єднувача”, – зазначається у повідомленні, розміщеному на сайті Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області.

Також під час поїздки спеціалісти РОВР у Полтавській області провели технічний огляд стану будівель, споруд та прилеглої території НС-1 та НС-2.

На сьогодні Куйбишівська ЗС законсервована, проте при наявності зацікавлених водокористувачів та співпраці з Офісом є реальна можливість відновити подачу води для здійснення поливу сільськогосподарських культур.

Система Orphus