Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині 31 громада подала заявки на отримання субвенції на розвиток ЦНАПів, – Ігор Панченко

У межах проєкту Мінцифри 31 громада Полтавщини подавала 36 заявок на субвенцію з державного бюджету на розвиток мережі центрів адмінпослуг.

Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко.

“Продовжуємо працювати в напрямі розвитку інфраструктури центрів надання адміністративних послуг на Полтавщині. В області діє 43 ЦНАПи. Наша мета – 60”, – написав Ігор Панченко у фейсбуці.

Зокрема, шість громад подали заявку за 1-м напрямом та 30 – за 2-м. Зокрема, 4 громади подали обидві заявки.

1-й напрям – будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт будівель та приміщень для розміщення ЦНАП, зокрема й завершення розпочатих у попередніх бюджетних періодах робіт із будівництва центрів;

2-й напрям – облаштування будівель та приміщень, де розміщений ЦНАП, а також забезпечення центрів обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів, технічними та програмними засобами, електронними системами документообігу та інформаційної взаємодії.

“Решетилівська громада однією з перших подала заявку на будівництво ЦНАПу. Після отримання фінансування в центрі міста замість старих гаражів з’явиться сучасний Центр Дія, який діятиме за системою Open Space”, – зазначив Ігор Панченко.

Фото: фейсбук

Система Orphus