Ви тут:
Суспільство Україна 

На форумі “Україна 30. Цифровізація” обговорили проблеми дистанційної освіти та їх вирішення

Про проблеми дистанційної освіти в Україні та їх вирішення розповів заступник Міністра освіти і науки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Цифровізація».

«Ми виділяємо для себе 4 проблеми. Перше – це те, що не в кожному населеному пункті є Інтернет. Зараз ми маємо субвенцію від Мінцифри, яка допоможе подолати цю проблему. Друга проблема стосувалася цифрової грамотності нашого населення, в тому числі і вчителів. Ми над цим працюємо. Багато вчителів дякують за такий чудовий проєкт, як цифрова освіта. Він також зараз набирає обертів. Все більше і більше нашого населення починають ці тренди приймати і використовувати. Третьою проблемою була недостатня кількість різних платформ, якими можна користуватися. В Україні також не було державних платформ. Все це привело до перемовин з бізнесом, які пішли на зустріч нашим потребам і безкоштовно надали базовий функціонал, який дозволяє використовувати дистанційне навчання», – зазначив Артур Селецький.

Він додав, що такі гіганти, як Microsoft і Google, безкоштовно надають свої платформи для використання у дистанційному навчанні.

«Дуже класний був кейс з Microsoft, коли ми пілотували в Рівненській області Microsoft case of Education, де була американська команда, за допомогою якої було розгортання на всю область такого продукту, як Microsoft teams of education. У цьому заході прийняли участь більше 20 шкіл. Проєкт був дуже гарним, оскільки команда з Америки навчила користуватися продуктом адміністраторів. Після цього ми почали навчати школи та учнів, які користуються цим проєктом. Цей проєкт триває по всій країні. Кожна область може ним скористатися. Також за допомогою компанії Google Україна було проведено навчання за допомогою 15 тис. вчителів. Що також не може не радувати, що до цього навчання долучилися вчителі з тимчасово окупованих територій. Від багатьох вчителів ми отримали багато позитивних відгуків», – додав Артур Селецький.

Система Orphus