Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На дитячому майданчику у Пирятині мешканці самостійно встановили додаткові елементи

Минулими вихідними на дитячому майданчику по вулиці Січових Стрільців встановили додаткові ігрові елементи. Жителі цього мікрорайону на чолі з головою квартального комітету Тамарою Коноваленко традиційно своїм прикладом демонструють зразок самоорганізації та, не чекаючи допомоги, облаштовують місце для відпочинку малечі власними силами.

Під час виконання робіт було встановлено додаткові елементи для майданчика, які раніше придбали в рамках проєкту Громадського бюджету, – 4 лавки, пісочницю з кришкою та сферичний рукохід «6 в 1», повідомляє сайт Пирятинської громади.

Як розповіла голова квартального комітету, фінансову допомогу на придбання будматеріалів для виконання робіт надали заступник міського голови Олександр Котенко, депутати міськради Олександр Ящик та Олег Куча, приватні підприємці Володимир Крагель, Тетяна Науменко та Артем Бойко. «Традиційно, виконували роботи жителі нашого мікрорайону, які завжди з радістю відгукуються на подібні ініціативи, за що я їм дуже вдячна», – підкреслює Тамара Коноваленко.

Система Orphus