Ви тут:
Суспільство 

На День Києва у “Куренях” проведуть новий фестиваль: дата і перші подробиці

29 та 30 травня на території ресторану “Курені” відбудеться дводенний фестиваль до Дня Києва, який об’єднає події та проєкти, що формують сучасну українську культуру. 

Якби ви зараз потрапили до найстарішого та незабаром найсучаснішого українського ресторану Києва “Курені” — ви б точно його не впізнали порівняно з минулим роком. Та поки ресторатори готуються до чогось нового, команда вирішила створити привід провести День міста у колі друзів на зелених пагорбах Києва.

KURENI CITY PICNIC 2021 — це новий фестиваль, що об’єднує за частуваннями музикантів з різних куточків світу, арт-проєкти, культурні події та друзів на знаковій локації міста.

Окремо можна виділити музичне наповнення фестивалю: відбудуться концерти сучасних українських та зарубіжних виконавців, лайви джазових, акустичних і мультижанрових колективів, виступи українських і зарубіжних диск-жокеїв та електронних музикантів. 

На території буде облаштовано дві сцени, кілька фудкортів і барів, велопарковка, дитячий майданчик, пункти зарядки гаджетів, зони для відпочинку і вільного користування. Окрім концертів, у програмі фестивалю вініловий маркет, маркет художників, квітковий ярмарок, зона для пікніку та багато іншого. Подія, певна річ, pet-friendly.

Партнери та учасники: Closer Record Store, “White Side” от Kyiv Sunrise Yogaz, Closer Connections School, Всі Свої та інші

Квитки: надійдуть у продаж найближчими днями 

Вартість: від 650 до 1100 грн

Дата: 29-30 травня 

Місце: Паркова дорога, 4

Слідкувати за новинами KURENI CITY PICNIC:  Instagram, Facebook, Telegram

Система Orphus