Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородські активісти перемогли на конкурсі “Допомога хвостикам 2021”

Проєкт «Придбання мікрочіпів та сканерів» Миргородської міськрайонної громадської організації «Захист тварин» посів друге місце у грантовому конкурсі «Допомога хвостикам 2021».

Конкурс оголосила команда HOSTiQ.  Всього у ньому взяло участь 33 проєкти з 14 областей України.

За загальною сумою балів, які розподілила команда HOSTiQ.ua переміг проєкт під назвою  «Дай лапу, друг!» з Харкова. Він отримує $1000 на реалізацію. Це спільний проєкт Харківського міського благодійного притулку для тварин «Дружок», громадської організації «Біле Ікло» та міні-притулку Людмили Гребенник. Організація отримала у пожертвування будинки, які стануть притулками для тварин. На виграні кошти переможці організують нотаріальне переоформлення будинків, щоб їх можна було використовувати як притулки, та облаштування їх для тварин. Будуть врятовані від евтаназії 67 безпритульних собак і 15 котів. В перспективі площа будинків і земля дозволяють прийняти більшу кількість безпритульних тварин.

Партнер конкурсу Фокстрот своїм фаворитом обрав проєкт Миргородської міськрайонної громадської організації «Захист тварин» та подарував ноутбук.

фото ілюстративне

Система Orphus