Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргород ділиться досвідом співпраці з проєктами Міжнародної технічної допомоги

Із ознайомчим та навчальним візитом до Миргородської територіальної громади завітали представники громад Донецької та Луганської областей. Візит проходив в рамках навчально-інформаційного проекту «Досягнення Полтавщини.

Кращі практики успішного об’єднання» за компонентом Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади Програми ООН із Відновлення та розбудови миру, яка впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН), Структурою ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA), Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) за підтримки Європейського Союзу, повідомляє сайт Миргородської міськради.

У залі засідань міський голова Сергій Соломаха привітав гостей та побажав їм плідного і змістовного перебування в місті-курорті. Далі гостям презентували і показали напрацювання миргородців у різних сферах життєдіяльності. Про успішний досвід співпраці з проєктами Міжнародної технічної допомоги докладно розповіла начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради Тетяна Усик. Цікавим для гостей був і вже успішно реалізований проєкт по впровадженню місцевого FM-радіо, яке мовить 24 години на добу на частоті 96,9 МГц. Оцінили гості і роботу інспекції з благоустрою відділу житлово-комунального господарства Миргородської міської ради.

Багато питань ставили учасники візиту у сфері житлово-комунального господарства у ході візиту на низку об’єктів. Гостям показали, як сортується сміття та виготовляють щепу і паливні брикети на КП “Спецкомунтранс”. Приємно були вражені гості облаштуванням набережної та оновленим вуличним освітленням.

Звісно, не могли не показати гостям із східних областей візитівку нашої громади – “Миргородкурорт”.

Насичена програма не виснажила гостей, а додала нових ідей та підказок, як залучити донорські кошти на розвиток громад, поділися враженнями учасники візиту.

Наразі візит до Миргорода — це остання зупинка учасників навчально-інформаційного проєкту «Досягнення Полтавщини. Кращі практики успішного об’єднання».

Система Orphus