Ви тут:
Відео Культура Суспільство Україна 

“Ми є поруч”: презентували трейлер нового українського фільму

Стрічка “Ми є поруч” – нова робота українського режисера Романа Балаяна після 12-річної творчої перерви. Фільм вийде у прокат 8 липня.

Також “Ми є поруч” стане першою україномовною роботою режисера. Прем’єра фільму відбулася на Київському міжнародному кінофестивалі “Молодість” у 2020 році. Стрічка представляла Україну в основному Міжнародному конкурсі 36-го Варшавського кінофестивалю, повідомляє Держкіно.

За сценарієм хірург вирішує допомогти дивній дівчині, чиє минуле оповите таємницею. Ця зустріч перевертає їхні життя та наповнює обох глибокими почуттями. Вони стають сенсом одне для одного та готові боротися за своє щастя проти всього світу.

Головні ролі у стрічці виконали Ахтем Сеітаблаєв (“Додому”, “Хайтарма”, “Мамай”) та Катерина Молчанова (“Гуцулка Ксеня”, “Моя бабуся Фані Каплан”).

Роман Балаян – видатний український режисер вірменського походження, творець славнозвісних фільмів “Польоти уві сні та наяву”, “Бірюк” та “Райські птахи”, народний артист України та член Національної академії мистецтв України. У 2020 році митець отримав нагороду “Золотий Дюк” Одеського міжнародного кінофестивалю за внесок у кіномистецтво. Цього року на урочистій церемонії вручення V Національної кінопремії “Золота Дзиґа” Роману Балаяну вручать нагороду за внесок у розвиток українського кінематографа.

 

 

 

 

Система Orphus