Ви тут:
Суспільство Україна 

Ми активізували діалог з НАТО та поглибили співпрацю в Чорноморському регіоні, – Хомчак на форумі “Україна 30. Безпека країни”

Збройні Сили України готові до адекватної відповіді, як у разі ескалації конфлікту в районі проведення ООС, так і у випадку ускладнення стратегічної обстановки навколо України.

Про це заявив Головнокомандувач ЗСУ, генерал-полковник Руслан Хомчак на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Безпека країни».

«В умовах об’єктивної переваги Збройні Сили України готові до адекватної відповіді, як у разі ескалації конфлікту в районі проведення ООС, так і у випадку ускладнення стратегічної обстановки навколо України. Водночас ми активно продовжуємо виконання заходів реформування та розвитку Збройних Сил України. Для досягнення перспективної моделі сил оборони та набуття ними визначених оборонних спроможностей, проєктом стратегічного оборонного бюлетеня України передбачено 5 стратегічних цілей. Наші плани щодо подальшого реформування та розвитку Збройних Сил ґрунтуються на результатах проведення оборонного огляду, Стратегії національної та воєнної безпеки України. Зазначені заходи реформування враховують кращі практики та підходи країн-членів НАТО», – заявив Руслан Хомчак.

 

“Ми активізували діалог з НАТО на стратегічному рівні та поглибили співпрацю в Чорноморському регіоні”, – наголосив Руслан Хомчак.

Система Orphus