Ви тут:

Міжкімнатні розсувні двері – як обрати оптимальний варіант за оптимальну ціну

Стандартна квартира завжди має внутрішні двері, які розділяють окремі приміщення між собою. Оптимальний варіант для сучасного житла – розсувна конструкція, яка дозволяє економити корисний простір.

Особливості системи

Стабільно високий попит мають двері міжкімнатні розсувні. Зручність цієї системи полягає не тільки в економії простору, що дозволяє залучити розташовану поруч стіну. Також така конструкція проста у монтажі, завдяки чому виріб можна встановити самостійно, без виклику спеціалістів.

Розсувна система гармонійно вписується у різні стилі інтер’єру завдяки можливості обрати будь-яке полотно й окрас. Фабрика дверей «Термінус» пропонує широкий асортимент міцних міжкімнатних дверей різних кольорів, виготовлених з надійних матеріалів, наприклад, дерева та МДФ.

Для допоміжних приміщень, наприклад, гардеробної або передпокою оптимально підходять складні двері «гармошка». Система включає два полотна, які складаються при відкриванні дверей. Розсувна конструкція вирізняється простотою експлуатації й установки. Виготовити такі двері коштує дешевше, чим традиційну модель.

Основні переваги

Розсувні двері характеризуються наступними плюсами:

● естетична привабливість;

● простота монтажу;

● можливість встановлення полотна будь-якого розміру;

● надійність розсувної системи;

● тривалий термін експлуатації;

● економія корисного простору;

● безшумна робота механізму;

● відсутність потреби у проведенні підготовчих робіт;

● можливість підібрати двері (з однією чи двома стулками) для будь-якого отвору.

Важлива перевага – нижча ціна у порівнянні з традиційними системами, за рахунок відсутності коробки.

Важливі нюанси

Відкривання розсувної системи відбувається завдяки руху роликів по напрямних. При виборі цих елементів слід виходити з:

● виду та товщини дверей;

● кількості стулок;

● особливостей полотна.

У різних систем відрізняється вага, тому важливо, щоб механізм міг витримувати виріб. Якщо ви хочете замовляти модель з масиву дерева з двома скляними стулками, пам’ятайте, що вона буде значно важчою за конструкції з МДФ із однією стулкою.

Залежно від дизайну дверей, підбирається кількість роликових механізмів. Так, для каскадного типу знадобиться не менше двох.

На якість конструкції також впливають напрямні. Розсувні системи зі скла повинні бути оснащені цими елементами внизу та вгорі полотна. При значній масі виробу тільки так можна забезпечити надійну фіксацію.

Система Orphus