Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Міста, вільні від домашнього насильства”: у Кременчуці розпочали реалізацію проєкту

Сьогодні у Києві відбулася Координаційна зустріч керівників 30 міст-учасників з представниками Уряду України, посольств Великої Британії та Канади в Україні в рамках проєкту «Міста, вільні від домашнього насильства», який реалізується за сприяння Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні. Участь у ній взяв міський голова Кременчука Віталій Малецький.

Під час зустрічі керівником міста було презентовано систему координації у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі Кременчуцької міської територіальної громади, повідомляє пресслужба Кременчуцької міськради.

«Кременчук – одне із перших українських міст-партнерів, які активно долучились до реалізації та виконання даного проєкту. А Кременчуцька модель взаємодії суб’єктів у даній сфері діяльності Фондом ООН у галузі народонаселення була визнана однією з найкращих. У нашому місті найближчим часом заплановано відкриття спеціалізованої служби підтримки постраждалих осіб – Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, з функціонуванням «кризової кімнати». Ми вже отримали необхідне обладнання та меблі для центру від UNFPA. За кошти громади буде виконано капітальний ремонт приміщення. Робимо все, щоб Кременчук був містом, вільним від домашнього насильства», – повідомив міський голова Віталій Малецький.

Перейти до вмісту