Ви тут:

Методи та засоби захисту яблунь від хвороб та шкідників

Для кожного садівника поширеною проблемою є загибель рослин від шкідників. Вони можуть пошкодити суцвіття на будь-якому етапі розвитку. У такій ситуації не можна зволікати й необхідно миттєво починати активну боротьбу порятунку дерев.

Для того, щоб яблучний сад радував вас плодами, обробка від шкідників повинна стати для вас першочерговою метою спрямованою на захист врожаю. Досвідчені садівники знають, що перед тим як проводити обробку необхідно уважно оглянути яблучні дерева, визначити ступінь зараження, наявність шкідників і кліщів. Але до цього етапу необхідно підходити максимально відповідально, рекомендується вивчити препарати, схему і кількість дозування.

Чому необхідно проводити обприскування яблунь

Обробка яблучного саду відбувається в три етапи та професіонали не рекомендують її пропускати. Важливо дотримуватися встановлених термінів і схему обприскування. Це дозволить налагодити виробництво і позбавити від поширення шкідників. Весняна обробка дозволяє позбутися від грибкових захворювань, кліщів, листокруток, попелиці.

Особливості обробки яблучних дерев

Обробку яблучних дерев необхідно проводити вчасно. Це один з важливих етапів в боротьбі зі шкідниками. Але важливо враховувати, що оброблення проходить в три етапи:

1. Перший – він починається приблизно з середини березня. У цей період садівники повинні зробити профілактичну обробку саду, це допоможе позбавитися від ще неактивних комах і шкідників. До розпускання бруньок яблуні необхідно обробити хімічними препаратами, для цієї мети відмінно підійде Прованто Вернал. Перед тим як робити повноцінну обробку, необхідно обрізати старі гілки, відмерлу кору.

2. Другий етап – він починається з кінця березня до середини квітня. Найчастіше його називають вегетаційним, саме в цей період відбувається знищення комах, що прокидаються після зими, це попелиці, кліщі, медяниці, квіткоїди та інші. Для обприскування підійде Магнікур Стар – фунгіцид системної дії, який забезпечує сильний захист рослин від шкідників.

3. Третій етап, останній. Він починається в період активного цвітіння яблунь. Вибравши хороші хімічні препарати, ви позбудетеся від гуски, молі, кліщів, плодоніжки.

Весняна обробка яблунь – складний комплексний процес, який спрямований на знищення шкідників і комах. Крім цього її необхідно проводити та як профілактику. Системний підхід дозволить отримувати здоровий і багатий урожай.

Система Orphus