Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Механізмом боротьби з “індійським” штамом є дотримання карантинних обмежень, – Степанов

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вважає, що головним механізмом боротьби з “індійським” штамом є дотримання карантинних обмежень.

Про це він заявив під час відвідування Інституту педіатрії, акушерства та гінекології, передає Укрінформ.

“Механізми боротьби з “індійським” штамом, як з будь-яким іншим штамом коронавірусної хвороби – всі однакові. Так, змінюється інколи клінічна картина, особливо при “індійському” штамі, там є і ураження кишко-шлункового тракту, нирок, і інтоксикація, але це те, що стосується лікувального процесу. Головне, щоб не було його дуже сильного розповсюдження. Єдиним механізмом боротьби щодо розповсюдження є саме дотримання всіх карантинних обмежень, поки не провакциновано щонайменше 60-70% громадян”, – наголосив Степанов.

Читайте також: Усіх, хто записався на щеплення через Дію, вакцинуватимуть на вихідних, – Шмигаль

Степанов зазначив, що технічно Україна готова до збільшення кількості проведення вакцинацій за добу.

“Але для того, що це відбувалося, ми повинні мати в достатній кількості вакцину. Зараз вже компанії, які нам заборгували дози вакцин, з якими у нас укладені контракти, проплачені кошти, почали відвантажувати нам вакцини… Кількість людей, яким ми можемо робити щеплення на місяць, це 5-6 млн, це в спокійному режимі. Головне, щоб були вакцини і бажаючі”, – додав Максим Степанов.

Система Orphus