Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Марина Трохименко стала начальником Управління молоді та спорту Полтавської ОДА

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов підписав розпорядження про призначення на посаду начальника Управління молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Марини Трохименко.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Марина Трохименко пройшла відповідний конкурс.

Довідка. Марина Володимирівна народилася 26 липня 1978 року в Полтаві. Має повну вищу освіту, у 2008 році закінчила Полтавський державний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка за спеціальністю «вчитель фізичної культури та валеології, керівник спортивних секцій, організатор туристичної роботи». У 2019 році закінчила Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України («публічне управління та адміністрування»).

Має загальний стаж роботи 18, із них 13 років – у державній службі. Починала трудову діяльність менеджером по збуту та бухгалтером. Із 2007 по 2021 роки працювала головним спеціалістом відділу у справах фізкультури і спорту Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

У січні 2021 року призначена заступником директора – начальником управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА за контрактом на період дії карантину.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus