Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Лютенська громада розробляє Стратегії розвитку на 2022-2027 роки

У Лютенській  сільській раді  відбулося перше засідання робочої групи з розробки  Стратегії розвитку Лютенської територіальної громади на 2022-2027 роки.

Рекомендації, під час обговорення майбутньої Стратегії розвитку громади, надав начальник відділу економічного аналізу та стратегічного планування Управління стратегічного планування та регіонального розвитку Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації  Андрій  Сорочинський, повідомляють у сільській раді.

Під час наради:

  • ознайомилися з методичними рекомендаціями зі стратегічного планування та його етапами;
  • проаналізували результати проведеного анкетування щодо проблем та  основних ресурсів громади, завдань, які необхідно здійснити для розвитку громади;
  • визначили подальші кроки з розробки Стратегії розвитку Лютенської ТГ.

“Стратегія має бути дорожньою картою розвитку громади. Вона допоможе не лише спрогнозувати загальну перспективу, а визначити головні вектори розвитку.  Перший день роботи пройшов плідно, обговорення було жвавим. В ході засідання визначено послідовність роботи над Стратегією, затверджено план її розробки, визначені відповідальні особи за підготовку інформації щодо поточного стану соціально-економічного розвитку громади. Виділено основні проблеми громади та першочергові заходи, які слід здійснити для подолання цих проблем”, – йдеться у повідомленні.

Також сформували Стратегічні цілі майбутньої Стратегії:

Ціль 1. Висока якість життя, комфортні умови та добробут.

Ціль 2. Підвищення економічного розвитку громади.

Ціль 3. Покращення стану екології та соціальної інфраструктури території.

Основну увагу при розробці Стратегії вирішено приділити економічному розвитку та створенню нових робочих місць.

Жителів громади запрошують долучитися до розробки Стратегії розвитку Лютенської територіальної громади на 2022-2027 роки.

Система Orphus