Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Ліга конференцій: яка ситуація з підготовкою “Ворскли” до єврокубків

Вперше з 2018 року головний футбольний клуб області візьме старт у європейському клубному змаганні.

Жеребкування другого кваліфікаційного раунду новоствореного турніру відбудеться у швейцарському Ньоні 16 червня, а самі матчі 22 та 29 липня.

“Сама підготовка поки не стартувала. Зараз всі у відпустці, всі відпочивають. Через певний час до клубу мають надіслати план заходів. Коли ми дізнаємося про те, коли до нас приїде комісія від UEFA, то будемо вже чітко розуміти ту роботу, яку слід виконати.
Я так розумію, що у найближчі два тижні нічого не буде. У минулі рази звично приїздили дві інспекції UEFA: спочатку одна людина, яка вивчала арену (стадіон “Ворскла” імені Олексія Бутовського, – прим. автора). Потім приїздить більш солідна комісія (5-7 осіб), кожний по-своєму вивчає об’єкт”, – розповів журналістам ОКІА “Новини Полтавщини” пресаташе полтавської “Ворскли” Артем Лобанов.

Нагадаємо, клуб з Полтави цьогоріч зумів кваліфікуватися до Ліги конференцій завдяки перемозі в останньому туру над “Минаєм” (2:1) та несподіваній поразці головного конкурента (“Десни”) від “Маріуполя” (1:4).

Довідка. Ліга конференцій УЄФА 2021—2022 буде першим сезоном Ліги конференцій УЄФА, третього за престижністю європейського щорічного футбольного клубного турніру під егідою УЄФА.

Система Orphus