Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Leopolis Jazz Fest через пандемію відбудеться в експериментальному форматі, – Ткаченко

Міжнародний джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest у цьому році відбудеться. Але, зважаючи на пандемію, формат фестивалю буде експериментальним.

Таке рішення прийняли, спираючись на європейський досвід проведення концертів під час пандемії. Адже реальність у часи пандемії змушує шукати нові підходи до проведення масових культурних заходів. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

За його словами, вже створили спеціальну робочу групу для затвердження стандартів проведення заходу.

“Зараз перед нами стоїть надзавдання – яким чином повернути фестивальну діяльність в Україну з дотриманням вимог карантинних обмежень. Сьогодні надзвичайно важливо перезапустити концертну індустрію, яка найбільше постраждала під час кризи. Наразі ми працюємо над впровадженням сертифікатів для придбання квитків на концерти й театральні вистави, що дасть змогу посилити культурний попит, передусім серед молоді”, – йдеться в повідомленні.

Довідково. Leopolis Jazz Fest – міжнародний джазовий фестиваль, який щороку у червні проходить у Львові починаючи з 2011 року. Організація фестивалю проходить за підтримки партнерів. Leopolis Jazz Fest входить до переліку найбільших джазових фестивалів у Європі.

 

Система Orphus