Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

“Крила”: у Глобинській громаді реалізують проєкт для розвитку та розкриття потенціалу жінок

У залі засідань Глобинської міської ради пройшли перші групові заняття жінок-учасниць проєкту “Крила”, які провела керівник проєкту у Полтавській області Ірина Дудка. Впроваджує проєкт у Глобинській громаді громадська організація «Світло надії» спільно із партнером «Астарта-Київ».

Про це повідомили на сайті Полтавської обласної служби зайнятості.

Учасниць привітав Глобинський міський голова Станіслав Джусь. Він бажав жінкам у рамках проєкту, під супроводом координаторів, розкрити свій потенціал, усвідомити свої можливості, набути нових знань і вмінь та, можливо, й отримати стартовий фінансовий капітал, аби покращити економічне благополуччя своїх родин, бути успішними, самодостатніми та просто щасливими жінками. В свою чергу, Ірина Дудка, як представник громадської організації “Світло надії”, презентувала Глобинській громаді нові ноутбук та лазерний принтер.

«Крила» – унікальний економічний проєкт для розвитку та розкриття потенціалу жінок. Він дає змогу пройти мотиваційну програму «Майстерня можливостей» для досягнення своїх життєвих цілей та покращення якості життя, допомогає посилити особисті та професійні компетенції для працевлаштування чи розвитку підприємництва.

На учасниць проєкту “Крила” чекає:

– мотивація та наснаження – як повірити в свої сили, як ставити цілі і рухатися у напрямку їхньої реалізації, де шукати підтримку в громаді, як отримати підтримку близьких;

– здобуття навичок із працевлаштування – де шукати роботу, як скласти резюме, як пройти співбесіду;

– навички з започаткування бізнесу – як зареєструвати бізнес, як вести фінансовий облік, як просувати товар чи послугу;

– підтримка для жінок-підприємниць – обладнання (на конкурсній основі) та менторський супровід;

– навчання комп’ютерній грамотності та IT-технологіям.

Впроваджується організацією Pact Ukraine спільно з БО «Свет надежды»/CO «Light of Hope» та залученням бізнес-партнера Агропромхолдингу Astarta-Kyiv за фінансової підтримки Уряду Канади.

Реалізація проєкту направлена на те, щоб сільські жінки та мешканки області з уразливих груп повірили в свої сили, мали достатньо знань і навичок для трудової діяльності, перебували в дружньому розвиваючому середовищі, яке б сприяло зміцненню їхнього потенціалу, і зрештою були працевлаштовані або залучені до самозайнятості через підприємництво.

Система Orphus