Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Крюківський вагонзавод виготовив черговий дизель-поїзд

У Кременчуці Крюківський вагонобудівний завод завершив складання третього дизель-поїзда ДПКр-3-003, на замовлення Укразалізниці.

27 травня стартували пробігові випробування і тестові поїздки на Південній залізниці.  Про це повідомляє ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод”.

Традиційно у першому випробувальному рейсі нового крюківського дизеля взяли участь спеціалісти проєктно-конструкторського управління, працівники корпусу пасажирського вагонобудування, служби технічного сервісу.

Випробування –  складний регламентований процес, в якому задіяні також фахівці служби якості, бюро охорони збереження власності, представники Укрзалізниці. Зокрема, машиністи, інспектор центру технічного аудиту УЗ.

Відповідальною за пробігові випробування наказом голови правління призначили  начальницю бюро технічного контролю в корпусі пасажирського вагонобудування управління якості продукції Наталію Свистун.

У ході  пробігу здійснювалася перевірка усіх систем у русі, тривали пуско-налагоджувальні роботи.

Нагадаємо, контракт 2018 року передбачає складання шести дизель-поїздів нової серії ДПКр-3 для УЗ.

Перший був переданий залізниці 27 грудня 2019 року і працював на маршрутах  Kyiv Boryspil Express, станція ім. Т. Шевченка – Черкаси. А нині ДПКр-3 отримав номер 807/808, статус «Прикарпатський експрес» і маршрут сполучення Івано-Франківськ – Ківерці (через Львів і Луцьк).

Другий дизель-поїзд ДПКр-3-002 пройшов випробування у квітні поточного року і знаходиться на КВБЗ.

Другий і третій поїзди були виготовлені за кошти ПАТ «КВБЗ», і питання фінансування їх закупки з боку Укрзалізниці досі не вирішено, повідомили на вагонзаводі. 

Система Orphus