Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук став переможцем проєкту “Подолання цифрової освітньої нерівності”

Кременчук переміг у проєкті “Подолання цифрової освітньої нерівності” та отримав сертифікат на встановлення 60 кабінетів цифрових ресурсів. Їх встановлять в загальноосвітніх закладах Кременчука.

Документи на отримання технічного оснащення, вартість якого ставить 4,3 млн грн, вручили під час засідання сесії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області радником із питань інновацій та цифрової трансформації виконавчого директора АМУ Євгеном Халімоном та директором Полтавського регіонального відділу АМУ Галиною Безносик.

23 лютого голова АМУ Віталій Кличко та віце-прем’єр-міністр, міністр Цифрової трансформації Михайло Федорів підписали меморандум об’єднавши зусилля в питаннях цифровізації країни.

Радник із питань інновацій та цифрової трансформації виконавчого директора АМУ Євген Хамімон підкреслив, що Меморандумом було відкрито шлях реалізації проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності», активну участь у якому взяла освітня галузь Кременчука. Євгеній Халімон підкреслив, що пандемічний рік відкрив багато недоліків, які існують в сучасній освітній галузі, в тому числі вони стосуються сучасних цифрових комунікацій тощо. Цей проєкт було запроваджено з метою здобуття та удосконалення освітянами сучасних освітніх технологій. Серед учасників програми Кременчук став єдиним містом в Україні, який 100% залучив до навчання вчителів початкової школи. Тому коли постало питання щодо того, яке місто треба забезпечити сучасними освітніми ресурсами, сумнівів не виникало. Тож, 60 кабінетів цифрових ресурсів було виділено освітній галузі Кременчука.

Директор Полтавського регіонального відділу АМУ Галина Безносик побажала кременчужанам і Кременчуку нових перемог на шляху розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що цифрова трансформація освіти є одним з головних пріоритетів в діяльності Мінцифри, Асоціації міст України та органів місцевого самоврядування. Реалізація даного проєкту сприятиме підвищенню рівня надання освітніх послуг у громаді. Він подякував за співпрацю з органами місцевого самоврядування та підкреслив, що цей проєкт відкриє великі можливості для кременчуцької освіти, допоможе кременчуцьким освітянам у самовдоканаленні та навчанні новим цифровим технологіям учнів.

Система Orphus