Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук продовжить оновлювати парк комунального громадського транспорту

Кременчуцька міська рада підтримала участь комунального підприємства «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я.Левітана» у проєкті «Міський громадський транспорт України ІІ» з підпроєктом «Розвиток та модернізація міського електричного транспорту в м.Кременчук». Це дасть можливість КТУ залучити кошти Європейського інвестиційного банку для придбання 20 нових сучасних тролейбусів.

Про це йдеться на сайті Кременчуцької міськради.

У рамках проекту «Міський громадський транспорт України ІІ» попередньо передбачається оновлення парків громадського транспорту у таких українських містах: Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса та Чернівці. Їх остаточний перелік буде сформовано після ратифікації відповідної фінансової угоди між Україною та ЄІБ.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький зазначив, що цього бюджетного року місто не братиме кредитні кошти на ці цілі. Це лише перший крок, далі триватиме процес оформлення необхідних документів, погодження кредитних умов тощо. Цим рішення міська рада лише заявила про наміри рухатися вперед у питанні оновлення парку комунального громадського транспорту. Залучити кошти Європейського інвестиційного банку та оновити парк тролейбусного управління, за словами міського голови, Кременчук зможе вже за кілька років.

Перейти до вмісту