Краще за Чуйченка: Кулач побив унікальний 24-річний рекорд “Ворскли”

Нападник “Ворскли” встановив новий бомбардирський рекорд.

У ці хвилини в Ужгороді на стадіоні “Авангард” відбувається матч 26-го туру УПЛ, у якому “Ворскла” грає з “Минаєм”.

На 40-й хвилині матчу 15-й за ліком м’яч у сезоні забив нападник “Ворскли” та лідер перегонів УПЛ Владислав Кулач, який таким чином перевершив досягнення легенди клубу Сергія Чуйченка. Останній забив 14 м’ячів у сезоні 1996/97 років, коли у своєму дебютному сезоні полтавці сенсаційно здобули “бронзу” Вищої ліги України.

15 червня 2017 року на своїй сторінці в Instagram відомий український агент Вадим Шаблій розповів, що його клієнт Владислав Кулач став гравцем “Ворскли”. З полтавцями Владислав став бронзовим призером чемпіонату України у сезоні 2017/18, завдяки чому кваліфікувались до групового етапу Ліги Європи, де 4 жовтня 2018 року у другому турі забив гол у ворота лісабонського “Спортінга”, але “Ворскла” програла з рахунком 1:2. А вже 25 жовтня Владислав Кулач забив у ворота “Карабаху”, а “Ворскла” перемогла 1:0. Тим самим Владислав приніс своїй команді першу і єдину перемогу в тій Лізі Європи.

Влітку 2019 року на правах оренди перейшов до угорського “Гонведа”, де провів пів року.

У січні 2020 року підписав півторарічний контракт з полтавською “Ворсклою” і того ж року став з командою фіналістом Кубка України 2019/20.