Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Корисний, смачний і простий: дієтологи навали ідеальний сніданок

Здорова їжа займає центральне місце в дієтах, не тільки для того, щоб ефективно схуднути, але і для забезпечення організму енергією. Згідно з цією дієтою, їсте велику частину їжі їмо вранці, середню порцію – вдень, і найменшу – ввечері.

Такий графік дасть організму достатньо часу для перетравлення і створить природний дефіцит калорій, пише maximum.fm.

Діотологи розповіли про ідеальний варіант сніданку, якщо стежите за стрункістю свого тіла.

Кожен прийом їжі протягом дня потрібно зменшувати. Крім клітковини в раціон сніданку мають входити свіжі фрукти або овочі. Додайте цілозерновий хліб або вівсянку. Здорові вуглеводи забезпечують організм достатньою кількістю енергії для життя і занять спортом. Білок дозволить залишатися ситими протягом тривалого часу і підтримувати організм під час регулярних тренувань.

Найкориснішим сніданком вважається каша. Річ у тому, що каша це джерело складних вуглеводів і клітковини. До того ж в кашах міститься величезна кількість необхідних для організму мікроелементів. Ідеально підходять для сніданку темні каші (гречка, вівсянка), проте відмовлятися від пшеничної каші теж не варто.

Яйця – швидко, смачно, поживно і просто. Практично ідеальний сніданок. А якщо до яєчні або відварного яйця додасте ще й овочі, отримаєте ідеальний варіант для їжі зранку.

Фото pexels

Система Orphus