Ви тут:
Суспільство традиції Україна 

Командувач об’єднаних сил привітав піхотинців ЗСУ з професійним святом

6 травня у Україні відзначають День піхоти ЗСУ. З цієї нагоди піхотинців з їх професійним святом привітав Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

Шановні воїни піхотинці!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем піхоти.
Сьогодні ми вітаємо справжніх «трударів» війни – українських піхотинців.

Саме ви складаєте основу більшості механізованих бригад Об’єднаних сил. Саме ви, загартовані в боях із російським агресором, щоденно демонструєте стійкість, непереможний характер, відвагу та мужність, доводячи, що немає такої сили, яка може здолати вашу волю до перемоги.

У важкий для країни час ви першими стали на захист її незалежності та територіальної цілісності. Завдяки злагодженим та успішним діям військових частин механізованих військ було зупинено просування ворога у глиб нашої території та звільнені стратегічно важливі населені пункти – Маріуполь, Красний Лиман, Миколаївка, Слов’янськ, Краматорськ, Сєверодонецьк, Лисичанськ, Дружківка, Сіверськ, Піски та інші.

На жаль, російська збройна агресія досі триває, через це ми продовжуємо втрачати своїх бойових побратимів – мужніх захисників рідної землі. Вічна народна пам’ять і слава всім героям, які віддали своє життя за мирне і незалежне майбутнє України.

Вірю, що ваша висока професійність у поєднанні з потужною зброєю і військовою технікою й надалі залишатимуться могутнім гарантом обороноздатності нашої держави.
Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя та добробуту, нових звершень в ім’я нашої перемоги!

Слава піхотинцям,
Слава Україні!

Командувач об’єднаних сил

генерал-лейтенант Володимир Кравченко

Нагадаємо, як повідомляли ОКІА “Новини Полтавщини” 6 травня – День піхоти Збройних Сил України.

Фото: АрміяInform

Система Orphus