Ви тут:
Суспільство Україна 

Командувач Десантно-штурмових військ ЗСУ розповів про важливість формування національного десантного духу

Про важливість формування національного десантного духу зазначив командувач Десантно-штурмових військ ЗСУ, генерал-лейтенант Євген Мойсюк на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Безпека країни».

«Три основні напрямки розвитку (ЗСУ, – ред.) – персонал, оснащення військ, система логістичного забезпечення. Що стосується персоналу – на разі Десантно-штурмові війська намагаються підвищити критерій відбору до кандидатів для служби у Десантно-штурмових військах і поступово на середньострокову перспективу ці критерії повинні бути достатньо суворими, тому що таким чином ми закладаємо майбутню еліту тих підрозділів і частин, які знову, впевнений, будуть на гострі атаки», – розповів генерал-лейтенант під час виступу в рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни».

За його словами наразі впроваджується система багаторівневої підготовки, зокрема сержантського складу та офіцерів.

«Ця система вже дає певні позитивні зрушення, але шлях тривалий і складний. Щодо підготовки особового складу, персоналу в складі підрозділів та військових частин – ми намагаємось інтенсифікувати підготовку у взаємодії з іншими видами та родами Збройних сил, особливо з армійською авіацією Сухопутних військ. Формування національного десантного духу – також одне з перших, всі ці завдання рівнозначні», – підкреслив Мойсюк.

Система Orphus