Ви тут:
Спорт Суспільство 

Колишніх представниць полтавського футзалу викликали до національної збірної України

Головний тренер жіночої збірної України Олег Шайтанов визначив склад національної жіночої команди на навчально-тренувальний збір у Броварах, який триватиме з 23 по 28 травня.

Як розповіли у Федерації футзалу України, серед запрошених — Таїсія Бабенко та Юлія Костюк (Дударчук), які стали відомими після виступів у складі полтавської команди “ПЗМС” (“Ніка-ПНПУ”).

Воротарі: Вікторія Сагайдачна, Вікторія Кислова, Ірина Славич.

Універсали: Анастасія Кліпаченко, Альона Кирильчук, Ірина Дубицька, Ірина Майбородіна, Сніжана Воловенко, Юлія Костюк, Христина Єрьоменко, Таїсія Бабенко, Софія Рубан, Ксенія Бурлаченко, Анна Шульга, Юлія Форсюк, Анна Сидоренко, Ксенія Гриценко, Анна Прокопенко.

Довідка. Таїсія Бабенко народилася у Нікополі. Ігрова кар’єра: 2009 – 2020 «ПЗМС» (Полтава), 2020 – «Мрія-2006» (Ананьїв) – пляжний футбол. Дебютувала за головну команду 20 лютого 2018 року у матчі зі збірною Португалії (2:3). На її рахунку 6 матчів (+1 неофіційний, в яких вона виходила на майданчик, якщо ж рахувати потрапляння в протокол, то 10) і 2 забиті м’ячі у формі «блакитно-жовтих». За студентську збірну України зіграла 6 матчів і відзначилася 3 результативними ударами.

Юлія Костюк (Дударчук) – українська футзалістка та футболістка, гравець харківської футзальної команди «Tesla». Майстер спорту України з футзалу (2014), Майстерка спорту України міжнародного класу з футзалу (наказ №6123 від 17.12.2019). Гравець національної збірної України з футзалу.

Система Orphus