Ви тут:
Відео Суспільство 

Кліп українського гурту увійшов в десятку кращих відео Євробачення

Кліп на пісню “SHUM” представника України гурту Go_A увійшов до переліку 10 найпопулярніших відео на офіційному YouTube-каналі пісенного конкурсу Євробачення.

Щомісяця організатори конкурсу роблять огляд десяти найпопулярніших відео на офіційному YouTube-каналі Євробачення. У рейтингу поєднують перегляди відео з виступів на конкурсі минулих років та кліпів учасників, щоб з’ясувати, які пісні переглядали найбільше, повідомляє “Суспільне”.

У квітневому ТОП-10 гурт Go_A зайняв 10-ту позицію, ставши одним із п’яти найбільш популярних учасників цьогорічного Євробачення за всю історію конкурсу. Серед цьогорічних учасників до рейтингу також потрапили представниця Мальти співачка Destiny, представник Сербії гурт Hurricane, представниця Азербайджану співачка Efendi.

Півфінали (18, 20 травня) і фінал (22 травня) пісенного конкурсу Євробачення-2021 транслюватимуться на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Нагадаємо, гурт Go_A став переможцем на Національному відборі-2020. Через скасування Пісенного конкурсу у 2020 році, у березні минулого року повідомили, що гурт Go_A поїде від України на Євробаченні-2021 з новою піснею.

Система Orphus