Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

“Хвилина пам’яті”, флешмоб та онлайн-екскурсія: заходи у Полтаві до Дня пам’яті і примирення

Полтавський краєзнавчий музей імені В. Кричевського оприлюднив перелік заходів, що відбудуться до Дня пам’яті і примирення та 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Заходи розпочнуться з 7 травня. Цього відбудеться “Хвилина пам’яті” – зустріч з автором книги “У вересні 1941-го. Київське оточення. Спогади, свідчення, документи” Олегом Скирдою. Початок об 11:00.

Також з 7 по 12 травня триватиме соціально-відповідальна акція зі збору експонатів від громади до Дня пам’яті і примирення “Зберегти, не можна втратити!”.

Читайте також: Покладання квітів, онлайн-виставка і виплата грошової допомоги: на Полтавщині травневі пам’ятні дати відзначатимуть в карантинних умовах

8 травня, у День пам’яті і примирення, у соціальних мережах проведуть флешмоб #Розкажи – ініціатива, що спонукає розповісти, про своїх рідних, які брали участь у Другій світовій війні.

Цього дня відбудеться віртуальна виставка “Перший день миру в історичних світлинах: травень 1945-го року” та можна буде переглянути відеоролик “Друга світова війна і пам’ятки рідного краю”.

9 травня, у 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбудеться авторська онлайн-екскурсія Наталії Кузьменко “Полтавщина в роки Другої світової війни”.

 

Система Orphus