Ви тут:
Відео Суспільство 

Христина Соловій презентувала кліп на пісню “Втікала”

Українська співачка Христина Соловій презентувала кліп на пісню “Втікала”, яку написала за мотивами твору Лесі Українки “Лісова пісня”.

Трек вже можна послухати на YouTube-каналі співачки.

Доля Христини є втіленням української мрії: дівчина з провінції отримує національне визнання, закохуючи в українську культуру. У кліпі Мавка, що за правилами міфів та казок, вимушена жити в лісі, втікає в цивілізацію та доводить, що правила про “долю героїні” — умовні.

“Цією піснею я звертаюся до усіх великих мрійників та мрійниць, бунтарів та бунтарок, які заблукали у буднях, віднаходити власний шлях та йти до власної мрії, а не до тієї, яка їм пасувала б на думку оточення. Світ достатній! Тут є місце для кожного. Втікайте від нав’язаних казок про ваше майбутнє, шукайте власну дорогу та будьте творцями власної історії. І тоді на вас чекатиме магічний шлях, який не зрівняється з чужими казками”, – говорить співачка.

Лейтмотивом пісні є слова Мавки з твору “Лісова пісня” – “Ну як таки, щоб воля та пропала? Се так колись і вітер пропаде!”. Вони символізують, що неможливо жити без волі почуттів і права вибору, без волі, що варто жити за покликом серця, а не так, як написано в казках.

Система Orphus