Ви тут:
Суспільство Україна 

Карантинні виплати: скільки українців отримали компенсацію

Станом на 6 травня виплати по 8 тис. грн фізичним особам-підприємцям (ФОПам) і найманим працівникам у «червоних» зонах направлено 600 млн грн.

З 320 тисяч осіб, які подали заявки, гроші отримали 75 тисяч, пише пресслужба Мінекономіки. Зокрема 380 млн грн були спрямовані на допомогу найманим працівникам, а 220 млн грн – ФОПам.

Як зазначив міністр економіки Ігор Петрашко, гроші можна отримати протягом 30 днів від дня введення правила «червоної» зони в регіоні, де ФОП або найманий працівник здійснюють діяльність.

“Зараз більшість регіонів виходять із жорстких карантинних обмежень. Проте отримати допомогу від держави можна  впродовж 30 днів з дня запровадження правил “червоної” зони в регіоні, де ФОП або найманий працівник здійснюють діяльність. Якщо цей регіон було віднесено до “червоної” зони протягом лютого-березня, необхідно звернутися за допомогою через портал або застосунок “Дія” до 19 травня. На сьогодні вже маємо понад 320 тис. таких заявок,”- прокоментував  Ігор Петрашко.

Міністр додав, що програма державної підтримки підприємців та найманих працівників буде доступна впродовж 2021 року для всіх областей, які потрапляють до  “червоної” зони.

фото ілюстративне

 

Система Orphus