Ви тут:
Суспільство 

Карантин для мандрівників: у Польщі виявили 16 випадків зараження “індійським” штамом COVID-19

У Польщі підтвердили 16 випадків інфікування індійським штамом коронавірусу поблизу міст Варшава і Катовіце. Уряд Польщі вводить безумовний карантин для мандрівників з Індії, Бразилії та ПАР.

Про це під час пресконференції у Варшаві повідомив у вівторок глава МОЗ Польщі Адам Недзельський, передає Укрінформ.

Як зауважив міністр, нові мутації коронавірусу можуть призвести до чергової хвилі пандемії COVID-19. Відтак головним завданням в МОЗ на сьогодні визначено “формування ефективного механізму контролю за мутацією COVID-19”. З цією метою у Польщі було створено групу, яка діятиме при МОЗ країни.

У зв’язку з появою нових мутацій коронавірусу в Польщі, уряд країни вирішив змінити правила в’їзду до Польщі з Індії, Бразилії та Південно-Африканської республіки, де виявлено нові штами коронавірусу.

“У випадку Бразилії, Індії та Південної Африки, усі особи, які приїжджатимуть з цих трьох напрямків, будуть автоматично відправлятися на карантин без права звільнення з нього тестом, зробленим упродовж 48-ми годин після приїзду (до Польщі – ред.)”,- зазначив Недзельський.

Він додав, що тільки через 7 днів автоматичного карантину, особи, які приїхали з цих трьох країн, матимуть змогу здати тест на коронавірус і бути звільненими з карантину у випадку негативного результату.

Система Orphus