Ви тут:
Відео Суспільство 

KALUSH та SKOFKA випустили ностальгічний трек “Додому”

У пісні реп-виконавці згадують власне дитинство, пронизаний запахом пирогів з вишнею дім, затишні сімейні вечері та сумують за бабусями й дідусями.

Обіцяють також віднайти рідний дім навіть із закритими очима.

“Не треба бути багатослівним, щоб пояснити зміст треку під назвою “Додому”. Тільки залишивши Калуш пару років назад, викупаю ціну запаху в рідній вітальні, в моєму домі. Рідна хата фо лайф!”, —  каже фронтмен гурту Олег Псюк.

Репер Skofka поділився тим, що досить часто ностальгує за рідною домівкою, але він поки не може розібратися з тим, ранить його це відчуття, чи викликає приємні емоції.

“Йо, живучи в місці, в якому живеш тільки невеликий проміжок часу, часом хочеться приємно згадувати місце, в якому жив та ріс в дитинстві, а саме ту хату, в якій тебе виховували та любили. Я, Skofka, часто відчуваю таке відчуття, як “ностальгія”, і навіть не зрозумів досі боляче мені це, чи так приємно. І ось в треці “Додому” в такому ностальгічному стані нам вдалось передати емоції, які бушували всередині, коли згадувалось місце мого дитинства та люди, які мене тоді оточували”

Система Orphus