Ви тут:

Інтернет-магазин на базі «Аспро: Next»: переваги готового рішення для Бітрікс24

Створення інтернет-магазину – тривалий, складний і трудомісткий процес. Це застаріле поняття. Сьогодні роздобути відмінну майданчик для продажу товарів можна буквально за п’ять днів. Допоможе в досягненні поставленої мети унікальне готове рішення для Бітрікс24 – «Аспро: Некст».

Швидке розгортання сайту – актуальна реальність

Next

«Аспро: Next» не можна назвати шаблоном дизайну. Це повноцінний сайт, що включає в себе движок, каталог, інструменти для інтеграції систем оплати, метрики. У ньому є навіть конструктор, що дозволяє створювати лендінги. Всі переваги можна подивитися тут. Використовуючи його, власник майбутнього інтернет-магазину може забути:

  • про місяці кропіткої роботи і величезні витрати на оплату праці команди експертів;
  • «Кривий» дизайн, зависания, помилки та проблеми;
  • необхідності вкладати додаткові кошти в кожен новий модуль.

«Аспро: Next» – по-справжньому універсальне рішення. Воно легко адаптується під будь-які побажання і потреби. Тут можна знайти все – від зручного конструктора сторінок, десятків налаштувань зовнішнього вигляду до інноваційних можливостей управління продажами, проведення якісної аналітичної роботи.

Чому варто віддавати перевагу «Аспро: Некст»

Перша причина – дуже швидкий старт. Потрібно буквально кілька днів для запуску. Відсутній функціонал допрацьовується вже після початку роботи. На «Аспро: Next» інтернет-магазин має ідеальний зовнішній вигляд, незалежно від пристрою. Відомо, що у випадку з індивідуальною розробкою доводиться перевіряти сумісність модулів: чим їх більше, тим складніше домогтися збереження дизайну одночасно на ПК, смартфоні і планшеті. Готове рішення спочатку адаптовано, внесення додаткових функції і змін не впливає на якість відображення. Це доведено на практиці сотнями проектами.

«Аспро: Next» відрізняється практично безмежною масштабованістю. Завдяки мультирегіональності нові сторінки створюються всього в два кліка. Це дозволяє власнику відкривати регіональні представництва в максимально стислі терміни, вести діяльність відразу в декількох регіонах.

Ще одна дуже важлива перевага «Аспро: Next» – простота просування. В процесі розробки даного рішення фахівці постаралися врахувати найбільш актуальні вимоги до SEO. До таких належать мікро-розмітка, блоки для текстів, автоматична генерація мета-тегів, можливість окремих налаштувань для кожного регіону. Власник може створити кілька посадкових сторінок за допомогою конструктора для максимально ефективного SEO-просування.

Найчастіше «Аспро: Next» використовується для створення магазинів, що продають електроніку, техніку і гаджети, будівельні матеріали, побутове обладнання, товари для спорту і відпочинку, сантехнічні прилади, промислову продукцію, запчастини для автомобілів, зоотовари, одяг і т. д. (https : //ws-ready.wise-solutions.ua/catalog/gotovye-internet-magaziny/internet-magazin-universalnye/aspro-nekst-internet-magazin/). В даний час рішення надає чотири варіанти ширини для базової сторінки, сімнадцять колірних схем , безліч конфігурацій шапки, шрифтів.

Система Orphus