Ви тут:
Спорт Суспільство 

Епідемія травм: Андрій Шевченко розповів про проблеми збірної України

Головний тренер збірної України назвав імена гравців, які не встигнуть відновити від травм до чемпіонату Європи.

Як повідомляє Суспільне, два хавбеки “Динамо” – Олександр Андрієвський та Володимир Шепелєв пропустять чемпіонат Європи з футболу, який розпочинається 11 червня.

Крім того, під питанням прибуття до табору національної команди ще кількох футболістів.

“У нас не вистачає лише тих гравців, які виступають у Європі і в яких закінчується чемпіонат. Вони будуть приєднуватися до команди під час збору. Перший цикл буде 8-9 днів і закінчиться грою 23 травня. Потім дамо хлопцям відпустку на чотири дні, після чого приєднаються ті гравці, які закінчать матчі в своїх чемпіонатах. Єдине – Олександр Зінченко, який приїде пізніше, оскільки його команда грає у фіналі Ліги чемпіонів.

Є невеликі проблеми у Шапаренка і Бєсєдіна. Це мікротравми, через які вони пропустили друге тренування. Є час зробити певний баланс для усіх, потім вони будуть тренуватися на повну силу і будуть на одному рівні.

Чекаємо інформацію про Коноплянку, він залишився у Києві готуватися з тренером з фізпідготовки “Шахтаря” і лікарями. Скоріше за все, він приїде на другий збір і ми побачимо, у якому він буде стані.

Є невелика проблема у Коваленка. Чекаємо інформацію від “Аталанти”, щоб зрозуміти, у якому він стані. На передматчевому тренуванні він відчув якийсь дискомфорт, вони ще не зробили певні тести, щоб розуміти його стан. Такі проблеми завжди трапляються, – йдеться у повідомленні.

У розширений склад потрапили 36 футболістів, серед яких лише 26 потраплять в остаточну заявку на Євро.

Календар матчів збірної

• 23 травня. Україна – Бахрейн.
• 3 червня. Україна – Північна Ірландія.
• 7 червня. Україна – Кіпр.

Матчі на Євро-2020

13 червня. Нідерланди – Україна
• 17 червня. Україна – Північна Македонія
• 21 червня. Україна – Австрія
• 21 червня. Україна – Австрія

Система Orphus