Ви тут:
Екологія Оголошення Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Екологічні ініціативи”: 21 травня на Полтавщині стартувало голосування за проєкти конкурсу

21 травня розпочалося голосування за проєкти екологічних громадських ініціатив Полтавської області.

На конкурс всього подали 121 проєкт із 45 територіальних громад Полтавської області. Найбільш активними виявилися мешканці Лубенської (7 проєктів), Лохвицької та Зіньківської міських територіальних громад (по 6 проєктів). Утім, поза конкурсом лишилося 15 громад, мешканці яких не подали жодного проєкту. Відібрали 110 проєктів.

Раніше “Новини Полтавщини” повідомляли, що значна частина громадських екологічних ініціатив спрямована на облаштування шкільних теплиць, створення зелених зон, екосадів, релакс-парків, зелених класів для школярів, придбання контейнерів для роздільного збирання твердих побутових відходів, проведення заходів із екологічної освіти та культури, безпечного водопостачання, боротьби зі шкідливими рослинами, попередження лісових пожеж тощо.

Голосування за проєкти триватиме до 2 червня (включно). Ознайомитися з проєктами та проголосувати можна на порталі SmartRegion Полтавської області за посиланням.

Голосування в електронному вигляді здійснюється в електронній системі шляхом авторизації особи за допомогою системи «BankID», «MobileID», CAP/електронного цифрового підпису. Авторизований користувач може проголосувати не більше, ніж за 3 проєкти. Після завершення кінцевого терміну голосування інформаційно-комунікаційна система «SMARTREGION Полтавської області» здійснює підрахунок електронних голосів автоматично. Остаточний бал проєкту обчислюється відповідно до обґрунтування та прикладу розрахунків остаточного балу проєктів за допомогою вагового коефіцієнта.

Нагадаємо, загальний бюджет конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2021 року складає 2 млн грн. До 5 червня стануть відомі проєкти-переможці конкурсу.

Система Orphus