Ви тут:
Суспільство Україна 

Е-документи в “Дії” можна використовувати для оплати платежів на Укрпошті

Комп’ютеризовані відділення Укрпошти почали приймати електронні документи в застосунку “Дія” для оплати платежів від 5000 грн.

Тепер для здійснення платежів на загальну суму від 5 000 грн більше не потрібно надавати паперові документи, що посвідчують особу. Достатньо мати електронні документи у застосунку, що встановлено на смартфоні клієнта. Застосунок генерує індивідуальний штрих-код для документа, що зчитується сканером у відділенні при оплаті платежу. А після дозволу користувача в застосунку “Дія” копії е-документів передаються до системи поштового оператора, повідомляє пресслужба Укрпошти.

Наприклад, клієнти у відділенні при оплаті вартості навчання у ВНЗ, податку на купівлю нерухомості чи придбання автомобіля, послуг нотаріусів чи інших платежів можуть показати лише документи із застосунку Дія.

Замість паперових документів, які посвідчують особу, у застосунку використовуються електронні: паспорт громадянина України (ID-картка) або закордонний паспорт.

Щоб сплатити комунальні чи бюджетні платежі на загальну суму до 30000 гривень, не потрібно надавати документи для верифікації особи.

У разі здійснення фінансової операції на загальну суму понад 30 000 грн, клієнт має заповнити анкету. У разі здійснення фінансової операції на суму 400 000 гривень або більше додатково до анкети необхідно надати копії документів, що підтверджують джерела походження коштів. Це може бути довідка про зарплату, виписка про суму коштів на рахунку, документи, що підтверджують отримання спадщини тощо.

У березні Укрпошта почала приймати е-документи в “Дії” для отримання посилок в межах України із післяплатою на суму від 5000 грн та міжнародних посилок із післяплатою на будь-яку суму, а також для приймання та виплати поштових переказів (в тому числі переказів післяплати і митних платежів).

Система Orphus Поделиться на fb