Ви тут:
Суспільство 

Дослідження постачальників послуг водопостачання в сільській місцевості: опитування

У рамках ініціативи RWSN-REACH 100M у різних країнах світу, в тому числі в Україні, проводиться глобальне діагностичне дослідження постачальників послуг водопостачання в сільській місцевості.

Про це повідомили у пресцентрі ініціативи “Децентралізація”.

Висловити свою думку під час дослідження запрошуються всі, хто вважає себе залученими до надання послуг сільського питного водопостачання. Респондентами можуть бути як формальні, так і неформальні структури: комунальні підприємства, кооперативи, ОСНи, ФОП, ТОВ. Навіть якщо ви – міське комунальне підприємство, але обслуговуєте навколишні сільські громади.

Метою дослідження є оцінка масштабу та потенціалу застосування результатоорієнтованого фінансування постачальників послуг водопостачання у сільській місцевості.

Дослідження проводиться у вигляді короткого 15-хвилинного онлайн опитування для розуміння доцільності та змісту договорів щодо надання результатів фінансового фінансування в залежності від особливостей ситуацій та типу послуг у тій чи іншій країні.

За результатами дослідження буде визначена контрольна група постачальників послуг у різних країнах, в тому числі в Україні які зацікавлені у моделюванні масштабного результату орієнтованого фінансування. Також на основі отриманої інформації буде фіналізована стратегія впровадження такого фінансування для послуг водопостачання з охопленням 100 мільйонів людей до 2030 року.

Тож, всіх зацікавлених у можливому майбутньому співробітництві запрошуємо пройти 15-хвилинне опитування щодо вашої діяльності у постачальника послуг водовідведення в сільській місцевості.

Опитувальник доступний до 25 червня 2021 року за посиланням англійською, французькою, іспанською, китайською, португальською та російською мовами.

У разі виникнення питань із заповненням опитувальника, просимо звертатися до п. Вячеслава Сороковського (+380988841451, v.sorokovskyi@gmail.com)

Громадська організація ДЕСПРО виступає інформаційним партнером Ініціативи RWSN-REACH 100M в Україні.

Додаткова інформація про ініціативу представлена на веб-сайті RWSN.

Система Orphus