Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

До Ради з питань розвитку профосвіти увійшов директор Кременчуцького училища

До складу Ради з питань розвитку професійно-технічної освіти ввійшли 26 стейкхолдерів сфери. Серед них – директори закладів профосвіти, роботодавці та їхні об’єднання, представники МОН та Мінфіну, ректори закладів вищої освіти. Вони робитимуть моніторинг розвитку галузі, а також надаватимуть пропозиції щодо змін у законодавстві, яке стосується профосвіти.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

Указ щодо затвердження персонального складу Ради розміщений на офіційному інтернет-представництві Президента України.

До складу Ради з питань розвитку профосвіти увійшов Микола Несен – директор Вищого професійного училища № 7 м.Кременчука Полтавської області.

“Новоутворена Рада має статус консультативно-дорадчого органу. Це означає, що вона матиме можливості для комунікації з управлінцями різних рівнів. Тож здійснюючи постійний моніторинг ринку праці, освітньої сфери як в Україні, так і за кордоном, Рада стане сильним лобістом професійної освіти на політичному рівні”, – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Відповідно до Указу очільником Ради став керівник Апарату Офісу Президента України Олексій Дніпров. Посаду заступника голови Ради розділили профільні освітні експерти.

Планується, що Рада з питань розвитку професійної освіти робитиме прогноз пріоритетних напрямів розвитку освіти, надаватиме пропозиції щодо формування професійних компетентностей у сфері професійної освіти.

Система Orphus