Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До Полтави повертаються концерти популярних українських співаків: коли відбудуться та ціни на квитки

Після послаблення карантинних обмежень у Полтаві таки відбудуться концерти популярних українських співаків. Зокрема, деяким співакам доводилось переносити вже заплановані виступи.

Фасад Палац дозвілля “Листопад” у Полтаві рясніє афішами майбутніх концертів.

Відтак, концерт Олега Винника у рамках туру відбудеться 29 травня. Співак виступатиме перед полтавськими глядачами двічі. З огляду на карантинні обмеженнями концерти відбудуться о 16:00 (парні ряди) та о 19:00 (непарні ряди). На сайті співака вже недоступний продаж квитків на концерти у Полтаві.

11 червня у палаці дозвілля “Листопад” відбудеться концерт українського співака Артема Пивоварова. Попередньо, концерт був запланований на 10 квітня. Усі раніше придбані квитки дійсні на нову дату. Початок концерту о 20-й годині. Вартість квитків від 350 до 600 грн. Їх можна придбати через інтернет-сервіси Internet-bilet або Karabas.com.

21 червня у палаці дозвілля “Листопад” відбудеться концерт Олі Полякової. Час концерту – о 17:30 та 20:00. Квитки можна придбати на сервісі Internet-bilet.

29 червня у Полтаві виступить Святослав Вакарчук у рамках музичного проєкту “Оранжерея”. Початок концерту о 20-й годині.

Вартість квитків – від 550 до 1550 грн. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, 23 травня у 2019 році Святослав Вакарчук у Полтаві дав концерт у супроводі оркестру.

 

Система Orphus