Ви тут:
Суспільство Україна 

До Дня матері проведуть флешмоб, який претендує на рекорд

В Україні до Дня матері проведуть флешмоб-рекорд “Моя мама найкраща”, який має увійти до Національного реєстру рекордів України.

Україна святкує День Матері у другу неділю травня. Цього року цей день припадає на 9 травня, інформує “Освіторія”.

Для того, щоб стати учасником флешмобу, необхідно 9 травня 2021 року з 00.00 до 23.59:

1) Опублікувати пост з фото вашої мами, або спільне фото з мамою на своїй сторінці в Facebook або Instagram із теплими словами й привітаннями і вказати хештег #моямаманайкраща2021.

2) Зареєструватися як учасник флешмобу на сайті організаторів рекорду. Реєстраційна форма стане доступною в день здійснення рекорду, що також надасть вам можливість надалі замовити диплом учасника рекорду після офіційної реєстрації рекорду Національним реєстром рекордів України.

“Виставляти можна будь-яке фото вашої мами, яке у вас є. Це може бути сімейне фото, де вас багато, і з вами є ваша мама. Це можете бути ви з вашою мамою або ваше улюблене фото мами — не важливо, чи мама ще є жива, чи її вже немає з вами. Тобто, варіантів безліч. Але робити багато фотографій не треба, достатньо одного фото”, — розповів співзасновник ГО “Спільна Перемога” Олександр Соколінський.

Як вважає засновник “Національного реєстру рекордів України” Валентин Щербачов, цей рекорд стане унікальним, бо не має аналогів у світі і у Книзі рекордів Гіннеса.

“Я не сумніваюся, що до кінця дня, 9 травня, ми матимемо рекорд, тому що вже зараз охочих взяти участь у цьому флешмобі є дуже багато, люди у соцмережах уже викладають певні моделі щодо цього. А 10 травня, десь до опівдня, ми вже підіб’ємо підсумки. Аналогів у світі і у Книзі рекордів Гіннеса, з якою ми співпрацюємо, таким рекордам немає, і це такий український оригінальний захід”, — повідомив він.

Система Orphus